Ndeshjet e Maqedonisë me Turqinë dhe Spanjën, Liga e Parë dhe rikujtojmë kupën e parë për Bashkimin…

Të ftuar në studio: Arben Nuhiu dhe  Iljasa Abazi .

Loading...

Shpërndaj me

Loading...