A mund të ndodhë të pranohet nisma për amnisti për ngjarjet e 27 prillit?

Debatojnë: Nevenka Stamenovska, deputete e VMRO DPMNE-së dhe Arben Taravari, Kryetari i Gostivarit,  Aleanca për Shqiptarët.

Loading...

Shpërndaj me

Loading...