Programi 200, përballje mes pushtetit dhe opozitës rreth Raportit të Komisionit Evropian. Debatojnë Bujar Osmani, zv kryeministër dhe deputeti i VMRO-DPMNE-së, Vllatko Gjorçev.

Loading...

Shpërndaj me

Loading...