Zhvillimet e fundit politike në javën që po lëmë pas me theks takimi I liderëve, ardhja e përfaqësuesve të lartë evropian në Maqedoni, zhvillimet ne Kumanovë e kështu me radhë, janë temat rreth të cilave debatohet në ‘Rruga drejt…’, ku të ftuar janë dy ish kandidat presidencial, Zudi Xhelili dhe Stevo Pendarovski. Na ndiqni…

Loading...

Shpërndaj me

Loading...