Kreu i BDI-së Ali Ahmeti në ‘Rruga drejt…’, përball Muhamed Zeqirit flet për rastin e Kumanovës, gjegjësisht për përleshjen mes forcave policore dhe grupit të armatosur…

Loading...

Shpërndaj me

Loading...