Zhvillimet e fundit në vend, bombat e opozitës, rasti Mlladenov, protestat, vrasja e Martin Neshkovskit dhe të tjera në fokus të emisionit të sontëm ‘Rruga drejt…’, na ndiqni…

Loading...

Shpërndaj me

Loading...