Kryetari i ri i Komunës së Kërçovës Fatmir Dehari në emisionin ‘Rruga Drejt’ në Alsat tha mbrëmë se retorika e zgjedhjeve i kalon të kaluarës dhe se shumë shpejtë do të fillojë të realizojë projektet e parapara për mandatin e tij të parë si kryetar i Kërçovës. Dehari tha se mërgimtarët shqiptarë janë më meritorët për fitoren e tij në Kërçovë. Na ndiqni…

Loading...

Shpërndaj me

Loading...