Këngëtarja shqiptare Elvana Gjata, ka qenë mjaft aktive këtë sezonë veror duke sjellë projekte të reja si në bashkëpunime ashtu edhe me projekte individuale.

Ajo ka lansuar këngën ‘A m’don’, të cilës ia ka bashkëngjitur edhe videoklipin.

Teksti i këngës është shkruar nga Elvana Gjata dhe Arbër Zeqo ndërsa producent i këngës është Arbre Blass.

Loading...

Shpërndaj me

Loading...