Sipas një raporti nga radio katalunase “RAC 1”, përballja e njohur spanjolle në futboll ‘El Clasico’, në mes Real Madridit dhe Barcelonës, do të zhvillohet më 23 prill në stadiumin ‘Santiago Bernabeu’, në orën 20:45. Është një orar mjaft i rëndë për Madridin, pasi më 8 ose 9 prill do të sfidojë Atletiko Madridin dhe pastaj SPorting Hihonin para se të mirëpres Barcelonën në Madrid.

Shpërndaj me