Një aksident ajror ka ndodhur sot, pasi një aeroplan i vogël u rrëzua në lindje të Berlinit, ku dy persona humben jetën, njoftoi policia gjermane.

Aeroplani u ngrit sot nga qyteti i Strauzbergut dhe u rrëzua pranë qytetit Predik.

Loading...

Shpërndaj me

Loading...