Policia e Kosovës ka arrestuar mëngjesin e djeshëm dy femra dhe një mashkull për veprën mundësim në prostitucion.

Me vendim të prokurorit pas intervistimit të dyshuarit janë liruar dhe rasti shkon në procedurë të rregullt. /KosovaPress/

Loading...

Shpërndaj me

Loading...