Babai dhe nëna e Dua Lipës festojnë përvjetorin e martesës. Në këtë ditë të rëndësishme për ta, nuk ka munguar as urimi i këngëtares Dua Lipa e cila shfrytëzoi llogarinë e saj në Instagram për të uruar çiftin.

Ajo në profilin e saj ndau një foto të nënës dhe babait të saj në fillet e lidhjes së tyre dhe i përgëzoi për dashurinë e pa shterur që ata kishin ndër vite duke thënë

“Sot është përvjetori i 25-të i martesës së prindërve të mi, dashuria më e fortë që kam njohur”

 

View this post on Instagram

 

Today is my parents 25th wedding anniversary 💗 the strongest love I know.

A post shared by DUA LIPA (@dualipa) on

Loading...

Shpërndaj me

Loading...