Pas shfaqjes “Jingle Ball” të iHeart Radio, ku mahniti publikun me interpretimin e hiteve të saj, këngëtarja Dua Lipa ka realizuar edhe një ëndërr të madhe, duke  pozuar për kopertinën e revistës prestigjioze, “Vogue”.

Në setin fotografik për revistën britanike, Dua shfaqet shumë atraktive e provokuese, dhe nxjerr në pah gjoksin e saj.

Fotot e yllit shqiptaro-anglez të muzikës kanë marrë mijëra pëlqime dhe komente nga 22 milionë ndjekësit e saj në Instagram.

Loading...

Shpërndaj me

Loading...