Dua Lipa, vajza elegante, e cila në secilën paraqitje po mahnit me dukjen e saj, mbrëmë ka mahnitur të gjithë gjatë parakalimit në tepihun e kuq në premierën e filmit “Dunkirk” që u shfaq në Londër.

E veshur me një fustan të gjatë dhe shumë elegant, pa ndonjë rregullim të tepruar të flokëve dhe me grim të thjesht, ajo ka qëndruar në kornizat e saj.

Lipa ka pak ditë që lancoi edhe këngën e saj më të re “New Rules”, qe mori 10 milionë klikime në më pak se një javë.

Shpërndaj me