Dua Lipa ka arritur një miliard klikime me këngën e saj të re “New Rules”. Ka qene vetë Dua e cila e ka bërë me dije këtë fakt në rrjetin social Instagram, ku ka publikuar një foto të saj kur ka qenë e vogël. Krah fotos këngëtarja shqiptare shkruan: “Kapa telefonin dhe zbulova se jam artistja më e re femër që merr 1 miliard klikime në një video muzikore”.

Shpërndaj me