Aktori i njohur kosovar Rasim Thaçi-Cima është aktiv në rrjete sociale i cili ndan postime të shpeshta, shkruan GazetaBlic.Ai së fundi ka publikuar një imazh tejet interesant.Foton e ka të publikuar në llogarinë e  tij ‘Instagram‘.

Flokët, i ka të lidhura si dhe ka vendosur makijazh.Kështu nuk e kemi parë asnjëherë aktorin.Shikojeni imazhin:

Se a është duke u përgatitur për ndonjë skeç të ri mbetet të presim dhe të shohim.

Në foton e publikuar, Cima ka shkruar se po thyen seriozitetin.

Loading...

Shpërndaj me

Loading...