Çiljeta është shfaqur përsëri me shami. Këngëtarja postoi një video në llogarinë e saj në Instagram, ku shihet e veshur me te zeza, njësoj edhe shamia.

Ajo bëri të ditur se këtë gjë po e bën për shkak të lutjeve gjatë këtij muajit të shenjtë të Ramazanit.

Kjo nuk është hera e parë që artistja shfaqet me mbulesë. Në fillim të këtij muaji, Çiljeta doli publikisht dhe tha se po ndjehet një grua e vërtetë myslimane pasi po agjëron dhe i është dedikuar muajit tamam siç duhet./prive

Loading...

Shpërndaj me

Loading...