Temperaturat tashmë janë rritur dhe së bashku me to  edhe bukuroshes shqiptare kanë nisur të ekspozojnë hiret e tyre.

Tash e disa ditë jemi edhe zyrtarisht në stinën verore dhe të famshmet tona gjithnjë e më tepër po sjellin imazhe të nxehta në Instagram.

Diell, verë, plazh, det, bikini dhe linja seksi shohim thuajse çdo ditë në rrjetet sociale të femrave më të njohura të ekranit shqiptar.

Por, shtrohet pyetja se cila prej tyre duken më bukur të veshur në bikini.

Telegrafi ka bërë një përmbledhje me femrat më seksi të showbizit shqiptar dhe lexuesve u mbetet të zgjedhin se cila është e bukura.

Shikoni imazhet e mëposhtme të personaliteteve tona shqiptare.

 

View this post on Instagram

🦁

A post shared by LUANA (@luanavjollca) on

View this post on Instagram

How many degrees is it by you?

A post shared by Oriola Marashi (@oriolamarashi) on

View this post on Instagram

🐻 Xena

A post shared by Kejvina Kthella (@kejvina_kthella) on

View this post on Instagram

Jambo Bwana

A post shared by ᴢᴀɪᴍɪɴᴀ ᴠᴀsᴊᴀʀɪ (@zaimina_vasjari) on

 

View this post on Instagram

👀

A post shared by Lorena Haliti (@lorenahaliti) on

View this post on Instagram

I know you know that I know

A post shared by Aferdita Dreshaj Kindl (@aferditadreshaj) on

View this post on Instagram

I know you know that I know

A post shared by Aferdita Dreshaj Kindl (@aferditadreshaj) on

View this post on Instagram

#sunshine

A post shared by Xhesika Berberi (@xhesikaberberi) on

View this post on Instagram

Morning routines

A post shared by TUNA (@tunasejdi) on

 

View this post on Instagram

Me mire duke qeshur😬

A post shared by Marina Vjollca (@marina_vjollca) on

 

View this post on Instagram

 

So cold ❄️ she’ll turn your summer to winter 💧 💧 💧

A post shared by A N X H E L I N A (@anxhelina) on

View this post on Instagram

stars in d i o r 💋

A post shared by Genta Ismajli (@genta.ismajli) on

View this post on Instagram

 

Sunday 🍡

A post shared by AURELA HOXHA (@hoxha_aurela) on

Loading...

Shpërndaj me

Loading...