Kim Kardashian dhe pop-ylli Madonna janë bërë bashkë për të publikuar produktin e lëkurës “MDNA skin”, shkruan TheSun.

Në promovimin e këtij kremi, Madonna 59 vjeç dhe Kim 37 vjeç kanë treguar “sekretet” e tyre të bukurisë. Këngëtarja ka treguar se sa herë zgjohet nga gjumi i ka sytë e fryrë, ndërsa Kim zbuloi se i pëlqen të analizojë fytyrën e dikujt dhe të shkojë me ta tek doktori e t’ju thotë “Prit, pak Botox këtu dhe pak këtu”.

Shpërndaj me