Reperja e famshme amerikane Cardi B dhe i dashuri i saj, reperi Offset, i kanë blerë vajzës së tyre Kulture një dhuratë tejet luksoze në ditëlindjen e saj të parë.

Bebja e hip hop artistëve, feston një vjetorin e lindjes muajin e ardhshëm dhe për dhuratë do marrë një varëse të punuar enkas për të me diamante dhe me karakteret e preferuara të saj nga “Word Party”.

Loading...

Shpërndaj me

Loading...