Katër ditë më parë, Capital T postoi një fotografi në Paris, kur shihej i përqafuar me një vajzë dhe duke mbajtur një trëndafil të kuq. Shumë prej nesh u bënë kuriozë për identitetin e vajzës, dhe ai sot na la të shohim se kush është vajza në fotografi.

Në një video në llogarinë e tij në Instagram, ai zbuloi portretin e vajzës brune, drejt të cilës afrohet për t’i dhuruar trëndafilin që mban në dorë.

 

View this post on Instagram

 

“JE T’AIME” 🥀 Nesër – 14:02

A post shared by Capital T (@truekapo) on

Vajza është thjeshtë modelja në videoklip, dhe kjo mund të shihet në këngën që ai sapo publikoi.

Loading...

Shpërndaj me

Loading...