Butrint Imeri numëron më shumë e 800 mijë ndjekës në rrjetin social insagram, pjesa më e madhe të cilëvë janë vajza të cilat krahas muzikës pëlqejnë edhe hiret e djaloshit simpatik të këngës.

Ndonëse prej më shumë se pesë vitesh këngëtari 23 vjeçar është kthyer në një prej artistëve më të kërkuar në vend, për jetën private Butrinti ka preferuar të jetë tejet diskret.

E vetmja romancë për të cilën Imeri është përfolur ka qenë ajo me moderatoren Kiara Tito, romancë nuk u pranua asnjëherë nga dyshja.

Duket se së fundmi këngëtari i “Hajt hajt” është vërtetë i dashuruar dhe fatlumja është një modele e huaj e cila quhet Ery Viero. Dyshja janë njohur gjatë xhirimeve të klipit “Dream girl’ në të cilin Ery ishte figurante.

Ka qenë vetë bukuroshja ajo që ka konfirmuar lidhjen me këngëtarin shqiptar, nëpërmjet një foto të postuar në llogarinë e saj në instagram.

 

View this post on Instagram

 

Santorini vibes 🌞 #tb

A post shared by Ery Viero (@ery_viero) on

Loading...

Shpërndaj me

Loading...