Kendall Jenner e ka dërguar sfidën e ‘Battle Cap’ në një nivel tjetër.

Derisa të gjithë po bëjnë versionet e tyre të sfidës që ka përfshirë internetin ‘Bottle Cap Challenge’, modelja Kendall Jenner ka versionin më të veçantë nga të gjithë.

Ajo e ka ‘dërguar’ sfidën në det, ku shihet mbi një motoskaf duke u drejtuar tek shishja të cilës duhej t’i hiqte kapakun me këmbë.

Kendall me sukses dhe me shumë vetëbesim arrin ta realizojë sfidën, duke dalë kështu një video fantastike.

Këtë sfidë po e bëjnë shumë të famshëm ndërkombëtarë të cilët më pas po nominojnë njëri-tjetrin.

 

 

View this post on Instagram

 

you asked for it @haileybieber …

A post shared by Kendall (@kendalljenner) on

Loading...

Shpërndaj me

Loading...