Mjekët me siguri që do ta kenë inat këtë arbitër, pasi ai është i aftë të shërojë lojtarët vetëm me një bilbil. Gjatë ndeshjes së Gornik ndaj Visla-s, e cila ka përfunduar 2-0 për vendasit mbrëmjen e së hënës, momenti më i bukur ka qenë fundi i takimit. Jo sepse ndeshja ishte e mërzitshme dhe tifozët më në fund mund të shkonin në shtëpi, por për shkak të gjestit të një prej lojtarëve vendas. Ai ishte shtrirë në tokë duke pretenduar se ishte dëmtuar rëndë, por menjëherë pasi arbitri i bie bilbilit për t’i dhënë fund sfidës, ai çohet në këmbë në kohë rekord.

Loading...

Shpërndaj me

Loading...