Bebe Rexha gjithmonë ka folur hapur për problemet e saj me anktin dhe shëndetin mendor. Dhe së fundmi këngëtarja zbuloi se vuan nga çrregullimi bipolar.

Në një postim në Instagram, Bebe tha se bipolariteti e sëmur dhe e bën të paaftë për të punuar.

Këngëtarja tha se nuk dihet me e turpëruar për gjendjen e saj.

“Nuk e kuptoja se ndihesha e sëmurë,”-shkroi Bebe. “Nuk doja të dilja nga shtëpia ose të qëndroja me njerëz. Tani e kuptoj se pse.”

Ndërsa shtoi se po punon për të sjellë këngë të reja dhe asgjë nuk mund ta bëjë të kthehet mbrapasht, pas zbulimit të sëmundjes së saj.

View this post on Instagram

Honesty is a form of self love ❤️

A post shared by Bebe Rexha (@beberexha) on

Loading...

Shpërndaj me

Loading...