Ashtu si papritur, Nicki Minaj dhe bashkëshorti i saj Kenneth Petty janë përfshirë në një sherr fizik me ish-in e reperes Meek Mill, dje teksa u shkëmbyen në një dyqan në Hollyëood-in perëndimor.

Sipas TMZ-së, (që zotëron dhe një video) thuhet se pas të bërtitura, Meek është nxjerrë jashtë nga ekipi i sigurisë dhe disa punonjësve të dyqanit. Ata që qenë të pranishëm gjatë sherrit, tregojnë se bashëshorti dhe ish-i i Minaj nisën të ziheshin me njëri tjetrin ndërkohë që ajo i bërtsiste ish-të dashurit në fytyrë.

Nuk dihet cili qe shkaku që i çoi në një përplasje të tillë, por sipas dëshmitarëve të tre ishin shumë të surprizuar, kur u shkëmbyen me njëri-tjetrin.

Gjithsesi, në rastin e Nicki-it diçka e tillë nuk ndodh për herë të parë. Edhe herë të tjera, reperja është përfshirë në të tilla skandale që kanë bërë jo pak bujë. Mjafton të kujtojmë atë me Cardi B!

Loading...

Shpërndaj me

Loading...