Bajern Munihu pas angazhimit të Kutinjos dhe afrimit të Kuizance, tashmë rradha është e kampionit të Europës me Spanjën U-21, Marc Roka, i cili sipas “L’Equipe” ka një akord me gjermanët. I formuar te ekipi i të rinjve të Espanjollit, Roka është një ndër mesfushorët më premtues në Europë dhe vlera e klauzolës është 40 mln euro. Pas Pavard, Hernandez, Arp, Perishiç, Kutinjo dhe Kuizance, goditja e rradhës pritet të jetë spanjolli, Roka.

Loading...

Shpërndaj me

Loading...