Atletico Madrid zyrtarizoi blerjen e kartonit të Mario Hermos nga Espanyol për 25 milionë euro, 4 milionë bonuse të lehta dhe 20% e vlerës së kartonit e mban klubi katalanas në rast rishitje. Hermoso luan si qendërmbrojtës dhe është titullar i padiskutueshëm tek Espanyol, po ashtu luan edhe në kombëtaren e Spanjës.

Loading...

Shpërndaj me

Loading...