Djali i muzikantit legjendar, Lionel Richie u arrestua në aeroportin anglez të Heathrowit, afër Londrës.

E gjithë kjo për shkak të kërcënimit të shpërthimit të një bombe dhe ofendimit të rojeve kufitare, raportojnë mediet amerikane.

Modeli 24-vjeçar thuhet se u nxor jashtë pasi u ndalua të hyjë në aeroplan nga ana e policisë britanike.

 

 

View this post on Instagram

 

Kreate

A post shared by Miles Richie (@milesrichie) on

 

Loading...

Shpërndaj me

Loading...