Zyrtarët policorë nga Sektori për Punë të Brendshme të Tetovës sot në orët e hershme të mëngjesit në fshatin Zherovjan të Tetovës kanë privuar nga liria 23 vjeçarin H.J. dhe 29 vjeçarin L.M. nga Tetova. Gjatë kontrollit në makinën e tyre “Pasat”, me targa të Tetovës është gjetur dhe konfiskuar një sasi e drogës “Kokainë”. Personat në fjalë janë ndaluar nga policia dhe janë dërguar në stacionin policorë të Tetovës ku pas zbardhjes dhe dokumentimit të rastit do të ngritët padi adekuate.

Loading...

Shpërndaj me

Loading...