Miqësia mes dy moderatoreve shqiptare, Arbana Osmani dhe Xhemi Shehut është miqësi për të cilën të gjithë ne e dijmë meqë shpesh ato të dyja ndajnë fotografi në rrjetet sociale. Megjithatë fotografia e fundit na rrëmbeu të gjithëve zemrat.

Moderatoret kanë pozuar këtë herë me fëmijët e tyre

Të rralla janë rastet që dy moderatoret shumë të dashura të ekranit, Arbana Osmani dhe Xhemi Shehu, kanë publikuar poza së bashku me fëmijët e tyre.   Arbana, djali i saj Joni, Xhemi dhe dy djemtë e saj, kanë pozuar të gjithë në një foto që Arbana e shpërndau së fundmi.

“Familje”- shkruan Arbana krahas pozës së ëmbël që ka marrë shumë komplimente.

Kjo është ndër të pakëtat herë që dy moderatoret kanë ndarë me publikun momente kaq private me fëmijët e tyre.

Loading...

Shpërndaj me

Loading...