Prej kohësh Anxhelina Hadërgjonaj është shkëputur nga muzika dhe nuk ka sjellë asnjë projekt. Këngëtarja jeton në Amerikë dhe së fundi ka qenë në tiranë ku ka marrë pjesë në eventin Oda ku dhe ka treguar arsyen pse ka qëndruar kaq shumë kohë larg muzikës.

E pyetur nga gazetari i “Lart dhe Poshtë” për asryen ajo është përgjigjur: “Këngët janë gati, janë regjistruar, janë bërë klipet, por kur të vijë momenti se jane këngë kështu, për dashuri, për dhimbje…”, – ka treguar Anxhelina.

Ndërkohë, e pyetur nga gazetari nëse po pret princin e kaltër për publikimin e këngëve, Anxhelina është përgjigjur me humor: “Po, po pres princin e kaltër”.

Loading...

Shpërndaj me

Loading...