Aktori i njohur Chris North dhe e shoqja e tij Tara Lynn Wilson, u martuan në vitin 2012 në një dasmë madhështore në Hawai. Ata janë prindër të një djali të quajtur Orion dhe së shpejti do të bëhen prindër për herë të dytë.

Lajmin e ëmbël e ka dhënë aktori përmes një postimi të bërë në Instagram. Ai ka fotografuar gruan e tij me barkun e rrumbullakosur dhe ka treguar se do të bëhet sërish baba.

“Orion do të bëhet me vëlla”, ka shkruar Chris krahas fotos, në të cilën Tara shfaqet duke prekur barkun.

Loading...

Shpërndaj me

Loading...