Koronavirusi po përhapet me një shpejtësi të frikshme në mbarë botën.

Shumë njerëz, pavarësisht se janë përpjekur të tregojnë kujdes, kanë rezultuar pozitivë ndaj COVID-19 dhe mes tyere ka edhe personazhe të famshëm.

Një ndër ta është ylli i serialit “Game of Thrones”. Aktori norvegjez, Kristofer Hivju ka konfirmuar se është infektuar nga virusi dhe tani është vetizoluar në shtëpi së bashku me familjen e tij.

Loading...

Shpërndaj me

Loading...