Një aksident trafiku ka ndodhur në magjistralen Prishtinë-Podujevë, saktësisht në Lluzhan.

Nga ky aksident kanë mbetur deri tani tre persona, njofton Klan Kosova.
Rastin për klankosova.tv e ka konfirmuar zëdhënësja e Policisë për Rajonin e Prishtinës, Flora Ahmeti.

“Rreth orës 13:00 në rrugën Prishtinë-Podujevë, saktësisht në Lluzhan ka ndodhur një aksident trafiku. Në aksident ka qenë i përfshirë një furgon dhe një veturë. Si pasojë e aksidentit deri tani tre persona kanë kërkuar ndihmë mjekësore”.

Me rastin po merr njësiti i trafikut rrugor.

Loading...

Shpërndaj me

Loading...