Adele është bërë kryefjala e titujve rreth e rrotull botës që kur u dobësua drastikisht, por këngëtarja nuk ra në peshë që të blinte një masë më të vogël fustani.

Një burim tha për People se Adele ndryshoi dietën dhe rutinën e ushtrimeve që të ishte një nënë më e mirë për djalin e saj 7-vjeçar, Angelo.

“Është shumë e thjeshtë të fokusohesh te transformimi fizik, por pas tij fshihet diçka më e rëndësishme,” zbuloi burimi. “Arriti në atë pikë sa s’ndihej mirë. E dinte që duhej të ndryshonet diçka sepse synon të jetë sa më e shëndetshme për të birin.”

Loading...

Shpërndaj me

Loading...