Ndonëse është gjithmonë në qendër të mediave rozë, shumë pak dihet për jetën personale të Encës.

Ndonëse këngëtarja është kujdesur që të mos zbulojë shumë detaje lidhur me jetën e saj, sidomos kur bëhet fjalë për lidhjet e dashurisë, në këto kohë karantine ajo u është përgjigjur pyetjeve të ndjekësve në insta story.

Në një intervistë virtuale me ndjekësit e saj në Instagram, Enca ka treguar për herë të parë se ka qenë e lidhur me një mashkull të showbiz-it shqiptar por pa i zbuluar emrin.

“Ke pasur ndonjëherë të dashur të estradës”, e pyet një ndjekës këngëtaren dhe ajo ka thënë po.

Loading...

Shpërndaj me

Loading...