Luka Zidan ka finalizuar huazimin e tij te Rasing de Stantander pasditen e së martës. Portieri i Real Madrid ka mbërritur pak pas mesditës në selinë e klubit të ri dhe është pritur nga drejtori sportiv Çuti Molina. Luka do të mbetet i huazuar te Rasingu deri më 30 qershor të vitit 2020. Ai do të fitojë eksperiencë në kategorinë e dytë spanjolle te një prej klubeve më historikë spanjollë. Francezi do të konkurrojë me Ivan Krespon për një vend titullari.

Loading...

Shpërndaj me

Loading...