William White, një veteran 104-vjeçar i Marinës amerikane i cili fitoi një medaljen “Zemra e Lejla” në Luftën e Dytë Botërore, po feston ditën e Shën Valentinit këtë vit si kurrë më parë, i rrethuar nga një mal letra.

Plot 70,000 letra dashurie dhe urime janë dërguara nga e gjithë bota në adresë të tij.

Një person ka shkruar në rrjetet sociale që ti dërgonin të moshuarit letra në shenjë respekti dhe qëllimi ishte 100 të tilla.

Loading...

Shpërndaj me

Loading...