Idris Elba ka pranuar se ka dalë pozitiv në testin për koronavirus.

Ai thotë se ndihet mirë dhe nuk ka simptoma për momentin.

Aktori është vendosur në karantinë nga momenti kur zbuloi se ishte i ekspozuar ndaj virusit.

Loading...

Shpërndaj me

Loading...