Newsletter

Fillimi | Programi | "Më fal" (Beni Affet)

"Më fal" (Beni Affet)

Madhësia: Decrease font Enlarge font

Nga e hëna- në të premtem ora 18:00 sezoni II me premierë ekskluzive vetëm në Alsta- M

Në sezonin e ri të serialit tuaj familjar do mësoni për misterin e madhe që e kap Osmanin,
Kursati do përballet me njerëz dhe situate nga më të ndryshme…

Çfarë ndodh me Baharin dhe Kemalin….do ketë mes tyre ndonjë fëmijë?
Mos humbisni serialin familjar me  një ndërthurje intrigash, dhimbjesh, dashurie…

“MË FAL”

E hënë- e premtem ora 18:00 vetëm në Alsat-M...

Me dublim në gjuhën shqipe

Nese nuk shfaqet videoja ne smartphone klikoni ketu ::
Shtoni në: Add to Facebook Facebook| Add to Twitter Twitter| |
image
Te fundit - Programi

"Vajza e Gjeneralit" (The General's Daughter)

Një dramë misterioze, prodhim i vitit 1999, me premiere në Alsat.